دنیای فناوری و تکنولوژی بازار تابلو در تهران - کتابخانه آی تی

در بازار تابلو به مدل های به روز  تابلو های دکوری  تابلو مدرن دکوراتیو گفته می شود که هر کدام از آن ها سبک خاص خود را دارند. در این نوع تابلو ها از تصاویر نقاشی شده یا عکاسی شده، اشکال گرافیکی، گل ها و طرح های سه بعدی استفاده می شود که در نوع خود بی نظیر اند و به فضای اطراف خود روح می بخشند.

بازار تابلو دکوراتیو در تهران:

از دیرباز تا کنون بازار تابلو عکس همواره مشتریان خود را داشته و دارد. هر چند امروزه بازار تابلو مدرن مدرن بسیار گرم تر از سایر تابلو ها است. هدف یک تابلو مدرن و دکوراتیو، ایجاد یک دکوراسیون شیک و زیبا در محیط خانه یا اداره و … است. تابلو دکوری با یک فریم با ارزش که در آن اثر هنری زیبا و خلاق قرار داشته باشد می تواند در ایجاد یک محیط مدرن و هنری بسیار موثر باشد. در تابلو های لوکس و مدرن به مدل های به روز  تابلو های دکوری  تابلو مدرن دکوراتیو گفته می شود که هر کدام از آن ها سبک خاص خود را دارند. در این نوع تابلو ها از تصاویر نقاشی شده یا عکاسی شده، اشکال گرافیکی، گل ها و طرح های سه بعدی استفاده می شود که در نوع خود بی نظیر اند و به فضای اطراف خود روح می بخشند. وجود یک تابلو مدرن با رنگ های مناسب میتواند طراحی داخلی ساختمان شما را زیر و رو کند.

بازار تابلو

بازار تابلو در تهران امروزه بسیار داغ است، به علاوه  سایت های مختلفی وجود دارند که به شما کمک می کنند از بازار تابلو  اطلاع کافی داشته باشید. شما با ورود با سایت تابلو های دکوراتیو مدرن  می توانید آثار زیبا را ببینید و با همکاری متخصصان در این زمینه مناسب ترین نوع آن، که به طراحی داخلی ساختمان شما می آید را انتخاب و خریداری نمایید. سایت ها و فروشگاه های مختلف انواع مختلفی از تابلو ها را با سبک و طرح های گوناگون در اختیار مشتریان قرار می دهند. پس خرید تابلو دکوراتیو با داشتن پیش زمینه و آگاهی های لازم می تواند امری راحت باشد. اگر المان های یک تابلو دکوراتیو مدرن را ندانید نمی توانید هارمونی مناسبی در منزل ایجاد کنید. با رعایت این اصول، افراد صاحب نظر نمی توانند به طراحی داخلی منزل شما خرده بگیرند.

فروشگاه تابلو دکوراتیو به شما کمک می کند تا تابلوی هنری و زیبا و در عین حال کاملا مدرن و شیک مد نظر خود را پیدا کنید و خریداری کنید.

همانطور که میدانید دیزاین داخلی یک ساختمان شخصیت و سلیقه ی افراد ساکن در آن محیط را به خوبی نشان می دهد.

تابلوهای دکوراتیو مدرن می توانند با هر موضوعی ظاهر شوند. می توانند طبیعت زیبا را با طرح و نقش گل و گیاه نشان دهند، در این صورت موضوع تابلو طبیعت خواهد بود. تابلو طبیعت نشان دهنده ی این است که شما به طبیعت علاقه ی زیادی دارید و از تماشای یک تابلو با طرح طبیعت در منزل یا محیط کار لذت می برید.

گاهی ممکن است موضوعات دیگری نظر شما را جلب کند مثلا وجود یک تابلو با موضوع سیاسی!

در این صورت شخص با تابلو عقاید خود را می تواند به دیگران نشان دهد.

پس موضوعات تابلوهای دکوراتیو می تواند بسیار متنوع باشد و در این مورد شما دچار هیچ محدودیتی نیستید. طرح شیک و خوش رنگ تابلو مدرن، گرما و حس خاصی را به دکوراسیون زیبای منزل شما خواهد بخشید.

 با اندکی گشت و گذار در سایت های مختلف فروش تابلو عکس خواهید دید که   تابلو عکس در تهران چه تنوع بی نظیری دارد. از آن جا که سلیقه ی هر شخصی با دیگری متفاوت است از مدل های رنگارنگ با متریال گوناگون تا خنثی و بی رنگ و … در  تابلو دیواری ها وجود دارد. در انتخاب یک تابلو به درد بخور و مناسب از بازار تابلو فانتزی باید به فاکتورهای مختلفی دقت داشته باشید. موضوع اول این است که شما باید به خوبی بتوانید با تابلوی دلخواه و مد نظر خود ارتباط برقرار کنید و آن را دوست داشته باشید. مطلب دیگر این است که محل مناسب نصب تابلو را حتما در نظر داشته باشید. به علاوه قیمت تابلو، فاکتور دیگری است که به طور حتم برای عده ی کثیری مهم خواهد بود. مطالب زیادی برای راهنمایی در مورد انتخاب تابلو دکوراتیو مناسب وجود دارد. ما در این زمینه برای شما اطلاعات جامع و مفیدی در زیر ارائه می دهیم:

بازار تابلو

انتخاب طرح مناسب تابلو مدرن دکوراتیو از بازار تابلو و نحوه ی نصب آن ها در دکوراسیون داخلی:

آیا می دانید بهترین شیوه ی نصب تابلوهای دکوراتیو چگونه است؟ این کالای بسیار زیبا می تواند شکوه و جلوه ی منزل شما را زمین تا آسمان عوض کند. گاهی نصب یک تابلوی نفیس و هنری می تواند چون گوهری ارزشمند در دکوراسیون داخلی بدرخشد. اگر فکر می کنید ارتفاع نصب تابلو باید بالا باشد باید بگوییم که در اشتباه هستید.  هر چند محل نصب تابلو سلیقه ای است اما باز هم چهار چوب کلی دارد که باید به خوبی رعایت شوند. مثلا یک تابلو افقی نمی تواند بسیار پایین نصب شود و بالعکس. در یک حالت کلی و استاندارد ارتفاع قسمت مرکز تابلو باید یک متر و نیم با کف فاصله داشته باشد. این اندازه استاندارد در اکثر مکان ها زیبا و قابل قبول است. البته برای این موضوع نیز استثناهایی وجود دارد، مثلا گاهی اوقات مجبوریم تابلو را پشت مبلمان نصب کنیم پس باید فاصله ی تابلو حدود ۱۵ سانت بالاتر از مبل باشد.

افرادی که در منزل یا محیط کار خود دیوارهای بزرگی دارند غالبا مرددند که تابلوی مورد نظرشان چه ابعادی باید داشته باشد. دسته ای از این افراد دوست دارند از تابلوهای چند تکه از بازار تابلو بخرند و استفاده کنند، اما دسته ای دیگر مایلند یک تابلو مدرن بزرگ را خریداری و نصب کنند. انتخاب هر یک امری است کاملا سلیقه ای اما پیشنهاد ما این است که از یک تابلوی باشکوه و مدرن کمک بگیرید تا بیننده با دیدن آن به وجد بیاید!

به هر حال برای یک انتخاب ناب بهتر است از افراد حرفه ای و متخصص کمک بگیرید تا در نهایت به تابلویی دست پیدا کنید که هارمونی لازم را با محیط اطراف شما داشته باشد.

بازار تابلو در تهران، طرح ها ی بسیار زیبا و متنوعی را شامل می شود. مثلا دسته ای از آن ها ممکن است بسیار ساده و در عین حال شیک و جذاب باشند. اما دسته ای دیگر طرح های عجیب و پیچیده با رنگ های متفاوت و گیرا را شامل شوند. اضافه شدن رنگ های جدید و به روز و متناسب با فضا می تواند دکوراسیون شما را بسیار مدرن تر جلوه دهد. اگر منزل شما سالن و یا راهرو دارد به شما پیشنهاد می کنیم به سایت فروش تابلو مدرن در تهران سری بزنید و از بازار تابلو در تهران دیدن فرمایید، مطمئنا در این سایت مدل های دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

بازار تابلو

در سایت ما نیز تعداد کثیری از تابلوهای دکوراتیو مدرن وجود دارد که دیدن آن ها خالی از لطف نیست. مسلما تابلوهایی را خواهید دید که طراحی داخلی شما را به خوبی می تواند دگرگون کند. همانطور که خواهید دید رنگ ها و طرح های مورد استفاده در این تابلوها می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند و حرف اول را در دکوراسیون داخلی بزند. در کنار چنین تابلوهای مدرن باید از لوازم نسبتا ساده و شیک و در عین حال مینیمال کمک گرفت. اگر در یک آپارتمان هستید و قصد دارید اتاق نشیمن را با تابلو مزین کنید. بهتر است کالکشنی از تابلو و عکس های زیبا داشته باشید.  این عکس ها باید در یک قاب مشخص قرار داشته باشند. البته به این موضوع نیز دقت داشته باشید که قاب تابلو مدرن شما باید طرح زیبا و متفاوتی داشته باشد.

حال که به کلمه ی قاب اشاره کردیم بهتر است بدانید که تاثیر قاب دکوراتیو و یا همان فریم تابلو دکوراتیو در جذابیت و گیرایی یک اثر بسیار زیاد است. در بازار تابلو انتخاب قاب و نوع آن نیز مهم است. افراد حرفه ای همواره  هارمونی مناسبی بین قاب و عکس برقرار می کنند. آن ها رنگ های بک گراند را به خوبی تشخیص می دهند و با توجه به این رنگ ها فریم مناسب را انتخاب می کنند.

قیمت تابلو عکس در مقایسه با سایر تابلوهای نقاشی به صرفه تر خواهد بود. این موضوع نمی تواند از زیبایی منحصر به فرد تابلوهای دکوراتیو مدرن بکاهد. همانطور که خودتان نیز مشاهده کرده اید. این آثار نیز از نظر زیبایی و لوکس بودن دست کمی از نقاشی و فرش و … ندارند.

لازم است ذکر کنیم که تابلوهای دکوراتیو مدرن  نه تنها بسیار شیک و لاکچری هستند بلکه به صرفه ی اقتصادی نیز می باشند. این نوع تابلو ها می توانند در ایجاد یک فضای دلپذیر و خاص به شما کمک کنند.

انواع تابلو دکوراتیو مدرن در بازار تابلو ها

بازار تابلو

تابلو عکس:

استفاده از این نوع آثار غالبا برای اتاق نشیمن، پذیرایی و اتاق خواب مناسب خواهد بود.

تابلو شنی:

همانطور که از نامشان مشخص است این نوع تابلوها از شن ساخته می شوند. شن های استفاده شده در این تابلو ها رنگی است و درون محفظه های شنی محصور می شوند.

تابلو نقاشی: این نوع آثار معمولا بهای بیشتری داشته و دست ساز و طبیعی ترند.

تابلو چند تکه: این نوع تابلوها که غالبا از جنس چوب ساخته می شوند، از چند قطعه تشکیل می شوند. به همین علت به آن ها چند تکه گفته می شود.

تابلو های برجسته:  همانطور که از نامش پیداست این نوع تابلوها نقش های برجسته ای روی دیوار به وجود می آورند که طراحی خاصی دارند و جزء تابلوهای لوکس به حساب می آیند. در این آثار نقوش مختلف با ترکیبات خاص در هم می آمیزد و یک اثر هنری خارق العاده پدید می آید.

تابلو خطاطی: این نوع آثار متشکل از  چند خط شعر یا کلمه هستند.

تابلو بک لایت : این نوع تابلو ها با داشتن منبع نوری که از پشت به قاب عکس تابانده می شود نمای بسیار زیبایی ایجاد می کند. تصویر در این صورت بسیار واضح تر و واقعی تر به نظر می آید. در بازار تابلو این گونه تابلو ها جایگاه ویژه ای دارند.

بازار تابلو سه بعدی

تابلوهای سه بعدی مدرن در بازار تابلو تهران :

این نوع آثار که  بسیار جدید و پر مشتری اند، نسل جدید تابلوها را به وجود آورده اند.

تابلوهای سه بعدی مدرن

از ویژگی‌های  اصلی و مهم تابلو های سه بعدی مدرن مدرن رنگ و بافتی است که به فضا می دهند. پر طرفدار بودن این نوع کالا غالبا به خاطر سه بعدی بودن آن ها است. بهتر است بدانید که در ساخت این نوع تابلو ها از     رنگ های متنوع    و شاد استفاده نمی شود. آثار رنگارنگ حالت سنتی به تری را به تابلو و فضا می دهد که این

موضوع با ایجاد  فضای مدرن مغایرت دارد.

بازار تابلو مناسب برای اتاق خواب

در بازار تابلو برای تابلو اتاق خواب چه چیزهای ملاک قرار داده می شود؟

همانطور که میدانید خواب یکی از نیازهای اصلی هر شخص است، پس محیط اتاق خواب باید کاملا آرام باشد. از این رو به نحوه ی چیدمان و رنگ های لوازم دکوری  اتاق خواب خود اهمیت دهید. بهتر است  از رنگ ها و طرح های آرام بخشی استفاده کنید. محل خواب باید دور از هر هیاهویی باشد. ممکن است به نظر شما چندان مهم نباشد اما وجود یک عکس نامناسب در به طور ناخواسته می تواند روی روان شما تاثیر مستقیمی بگذارد. در این زمینه روانشناسان نیز توافق نظر دارند. پس نسبت به این موضوع بی تفاوت نباشید. برای اتاق خواب خود از لوازمی استفاده کنید که با آن ها به حس آرامش دست پیدا می کنید. محیط اتاق خواب با وجود یک تابلوی مناسب با صاحب اتاق می تواند بسیار دلنشین باشد. این موضوعی است که در بازار تابلو نیز در نظر گرفته می شود.

البته برای اینکه این موضوع رعایت شود سلیقه و علاقه نیز اهمیت دارد. در یک حالت کلی می توان گفت که تابلو مناسب برای اتاق کودک می تواند تصاویری از خود کودک داشته باشد یا اینکه شخصیت کارتونی دلخواه کودک به صورت یک تابلو اتاق خواب کودک را مزین کند. برای افراد بزرگ تر و یا نوجوان می توان از سلیقه آنها کمک گرفت.  بهتر است از آثاری کمک بگیرید که همواره انرژی مثبت را به نوجوان شما انتقال بدهد. این موضوع در شادابی او نیز تاثیر گذار خواهد بود. اگر از شخصیت ورزشی خوشش می آید و یا بازی والیبال را دوست دارد تصاویری مرتبط با آن ورزش را تهیه کنید وبر دیوار اتاق خواب او نصب کنید.

بازار تابلو برای پذیرایی از چه المان هایی کمک می گیرد؟

در انتخاب تابلو پذیرایی باید به تناسب  ابعاد دیوار مورد نظر و تابلو دقت کافی داشت. تابلو پذیرایی حتما باید با سایر المان های دکوراتیو در پذیرایی مطابقت داشته باشد تا  بی نظمی و تضاد را از بین ببرد. پیشنهاد ما به شما این است که از یک تابلو مدرن دکوراتیو استفاده کنید. لازم نیست تابلویی که انتخاب می کنید قیمت بالایی داشته باشد بلکه با یک انتخاب معقولانه می توانید بهترین نتیجه را بگیرید. قیمت تابلو عکس در مقایسه با سایر تابلوها زیاد نیست. نگران کیفیت یا زیبایی محصول نباشید همه ی این آثار دکوراتیو زیبایی خود را خواهند داشت. کافی است در این زمینه به ما اعتماد کنید و از اطلاعات مفیدی که در اختیار شما می گذاریم استفاده کنید. مسلما کارشناسان حرفه ای ما نظرات بسیار خوبی ارائه می دهند و شما را از این نوع سر در گمی ها در خواهند آورد.

بازار تابلو برای پذیرایی

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 1 Average: 5]
بازدید : 66 views بار دسته بندی : دیلیت اکانت تاريخ : 12 آوریل 2023 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.