دنیای فناوری و تکنولوژی قیمت و خرید بهترین هارنس زنانه کوهنوردی صنعتی دیجی کالا - کتابخانه آی تی

افراد زیادی به ورزش های کوهنوردی، صخره نوردی و تفریح در ارتفاعات علاقه زیادی دارند. این افراد برای اینکه امنیت خود را در ارتفاعات فراهم کنند باید از هارنس ورزشی استفاده کنند. هارنس در قرن نوزدهم توسط ژان ایمیک که وی کوهنورد هلندی بود، اختراع شد. اوایل این وسیله تنها از یک طنابی تشکیل شده بود که دور کمر بسته می شد. اما روز به روز این وسیله پیشرفته تر شد و امنیت بیشتری برای افرادی که از هارنس استفاده می کنند، برقرار شده است.

 قیمت و خرید بهترین هارنس زنانه کوهنوردی صنعتی دیجی کالا

هارنس

در ادامه به انواع هارنس می پردازیم، در صورتی که می خواهید از این ابزار ورزشی استفاده کنید مطالبی که در اختیارتان قرار می دهیم را مطالعه کنید.

 

هارنس ورزشی

وزن هارنس ورزشی بسیار سبک می باشد. و هم چنین این مدل نسبت به مدل های دیگر تعداد حلقه های کمتری دارد. و هم چنین در ساختار فنی حلقه های حمایتی کمتری دارد. بنابراین از پدهای کمتری در حلقه های که دور پا وکمر می باشد استفاده می کنند. در پشت هارنس ورزشی در پشت کمر حلقه haul وجود ندارد.

کمربند هارنس ورزشی اتوماتیک می باشد. البته حلقه های که درو پای شما بسته می شود در تنظیم اتوماتیک کمترین انعطاف را دارد.

هارنس ورزشی سنتی

هارنس ورزشی سنتی تعداد حلقه های آن نسبت به دیگر هارنس ها بیشتر می باشد.کمربندهای که برای این هارنس ورزشی در نظر گرفته شده است، دارای پد و هم چنین حلقه های که دور پا قرار می گیرند، قابل تنظیم هستند. هارنس ورزشی سنتی در پشت کمر دارای حلقه  haulمی باشد. در هارنس ورزشی سنتی برای بسته شدن کمربند حالت اوماتیک و دستی در نظر گرفته شده است.

هارنس ورزشی یخ نوردی

همان طور که از نام این هارنس مشخص است، هارنس یخ نوردی باید از نفوذ رطوبت به افرادی که از این هارنس استفاده می کنند، جلوگیری شود. بنابراین هارنس مخصوص یخ نوردی یکی از تفاوت های که نسبت به دیگر هارنس ها دارد عدم نفوذ رطوبت می باشد. هارنس یخ نوردی به دلیل اینکه افراد لباس های بیشتری بر تن می کنند پدهای کمتری در این هارنس قرار داده اند. قابلیت  داشتن حلقه haul به اختیار خودتان می باشد. بنابراین هارنس یخ نوردی دیگر خصوصیاتش مشابه هارنس سنتی می باشد.

هارنس کوهنوردی

هارنس های کوهنوردی را به نحوی طراحی و تولید می کنند که در تمامی فصول قابل استفاده باشد. و نیز از وزن پایینی برخوردار باشند و به همین دلیل مقدار کمی از پد و حلقه در ساختار این هارنس استفاده می شود. در هارنس کوهنوردی، کمربند در دور کمر و پاها قابل تنظیم هستند. نام دیگر این هارنس کوهنوردی، هارنس آلپی می باشد.

نکات قابل توجه قبل خرید

نوع هارنس ورزشی

قبل از خرید هارنس ورزشی به این نکته توجه کنید که مدل های مختلفی در بازار با کاربرد های متفاوتی موجود می باشد بنابراین قبل خرید هدف خود را از خرید این محصول مشخص می کنید و با توجه به نیاز خود مدل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

قابلیت تنظیم اندازه

هنگام خرید هارنس های ورزشی به دلیل اینکه اکثر آن ها از قابیت تنظیم اندازه برخوردار هستند، بهتر است هارنس مورد نظرتان از سایزی استفاده کنید که بتوانید با بدن خود آن را تنظیم کنید.

وزن هارنس ورشی

یکی از نکاتی که باید قبل خرید این محصول به آن توجه کنید وزن هارنس می باشد. وزن این محصول باید بر اساس استانداردهای که برای این محصول تعریف شده است، باشد.

اتوماتیک و دستی بودن سگک هارنس

سگک اکثر هارنس های ورزشی از نوع اتوماتیک و دستی می باشد. انتخاب نوع سگک در اختیار فرد استفاده کننده می باشد.

پد دار بودن هارنس های ورزشی

یکی از دلایلی که هارنس های ورزشی از را با پدهای مخصوص طراحی کرده اند به دلیل زمان طولانی است که این پدها قابل استفاده می باشند. بنابراین اگر مدت زمان طولانی از هارنس استفاده می کنید، هارنس های انتخاب کنید که دارای پد باشند.

حلقه های هارنس های ورزشی

حلقه ها در ابزارها، در هنگام فرود و پشت کمر کاربرد دارند.  استفاده از  بعضی از آنها به صورت اجبار و بعضی از آنها به صورت اختیار می باشد.

قیمت هارنس ها

قیمت این محصول بر اساس کیفیت و کاربردی که دارند متفاوت می باشد.

لطفا به این مطلب رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
بازدید : 0 views بار دسته بندی : دیلیت اکانت تاريخ : 25 اکتبر 2023 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.